انتخاب کارخانه سیمان زاوه تربت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان منتخب صنعت سبز کشوردر سال 1400

IMG 3339

 

IMG 33481

 

کارخانه سیمان زاوه تربت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست بعنوان صنعت سبز کشوردر سال 1400 برای ششمین بار شرکت سیمان زاوه تربت به عنوان صنعت سبز انتخاب گردید

 

امروزه توسعه شهر نشینی ، فقر ، الگوی نامناسب مصرف و انفجار جمعیت بعنوان عناصر سرنوشت آفرین هزاره سوم از یک طرف و مولفه هایی نظیر تغییرات جهانی آب و هوا ،تحلیل لایه ازن ،کاهش تنوع زیستی ، جنگل زدایی و حمل و نقل مواد زائد خطرناک از سوی دیگر ، محیط زیست انسان را دستخوش تغییرات وسیعی نموده است که درنهایت سلامت و هستی جوامع بشری را بشدت مورد تهدید قرار می دهد . لذا بقای بشر در گرو همزیستی مسالمت آمیز انسان با طبیعت است . از آنجایی که نهادینه کردن رابطه بخش صنعت و خدمات با حفظ محیط زیست یکی از اهداف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد این شرکت به جهت پاسداری و صیانت از محیط زیست ، توسعه اقتصادی و اجتماعی خود را بر پایه ارتقاء کیفیت زیست محیطی از نظر ارتقاء شاخص های زیست محیطی بنا نهاده است . ماحصل اقدامات انجام شده باعث انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت بعنوان صنعت سبز و حضور در بیست و سومین همایش ملی تقدیر از واحد های صنعتی ، معدنی وخدماتی سبزکشور گردیده است .

 

در این همایش که بمنظور تجلیل و تقدیر از صنایع سبز کشور و بصورت ویدئو کنفرانس در محل سالن اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی و همزمان در سراسر کشور برگزارشد ، جناب آقای مهندس امیر علی توکلی زاده ( قاعم مقام مدیریت محترم عامل ) ، مهندس مهدی حقدادی ( رئیس واحد محیط زیست ، فضای سبز ، روابط عمومی و امور رفاهی  ) مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر ببیست و سومین همایش ملی صنعت ، معدن و خدمات سبز کشور شدند در آستانه سال نو و نزدیک شدن به فصل بهار این افتخار بزرگ را به اعضاء محترم هیات مدیره ، پرسنل شرکت سیمان و کلیه همشهریان عزیز تبریک عرض می نماییم  .  


 

انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت بعنوان باغدار نمونه شهرستان زاوه در سال 1399

baghdar n1

baghdar99 

 

به پاس خدمات ارزنده واحد فضای سبز ، کشاورزی و محیط زیست شرکت سیمان زاوه تربت در زمینه توسعه و رونق بخش کشاورزی و فضای سبز ، طی مراسمی که بصورت میدانی و در محل مزرعه و چاه کشاورزی آقای مهندس منوچهر مالکی برگزار گردید لوح تقدیری به عنوان باغدار نمونه شهرستان زاوه توسط جناب آقای مهندس صادقیان فرماندارشهرستان  – آقای مهندس محمد پور ریاست اداره جهاد کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان و جمعی از مسئولین سازمان جهاد کشاورزی در مورخه 1400/01/17 به مهندس مهدی حقدادی  کارشناس کشاورزی واحد محیط زیست شرکت سیمان زاوه تربت اهداء گردید .

بدینوسیله این رویداد مهم را به مدیریت محترم عامل ، مدیر محترم کارخانه ، اعضاء محترم هیئت مدیره و کلیه همکاران گرامی تبریک عرض می نماییم .

 

 


 

 انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت بعنوان واحد صنعتی سبز استان در سال 1399

0001

sabz99-2-min

sabz99-1-min

sabz99-3-min

 

به پاس خدمات ارزنده واحد محیط زیست شرکت سیمان زاوه تربت در زمینه حفاظت از محیط زیست ، طی مراسمی که بصورت ویدیو کنفرانس و همزمان با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان حفلظت محیط زیست جناب آقای دکتر کلانتری  در مورخه 1399/12/12 و در محل سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی برگزار گردید لوح سپاسی از سوی بیست و دومین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی ، خدماتی و معدنی کشور توسط مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی جناب آقای دکتر همتی به مدیر عامل شرکت سیمان زاوه تربت جناب آقای مهندس محمد رضا توکلی زاده اهداء گردید .ضمنا و در طی همین مراسم و با هماهنگی انجام شده و به پاس قدردانی از زحمات و تلاشهای یکی از فعالین بنام محیط زیست ایران جناب آقای ابوالفضل جغتایی ، یک دستگاه دوربین عکاسی و یک دستگاه دوربین شکاری که قبلا توسط شرکت سیمان زاوه تربت تهیه گردیده بود توسط مدیر عامل محترم شرکت سیمان زاوه تربت به ایشان اهداء گردید .

بدینوسیله و در شروع  سال نوع  این رویداد مهم را به مدیریت محترم عامل ، مدیر محترم کارخانه ، اعضاء محترم هیئت مدیره و کلیه همشهریان گرامی تبریک عرض می نماییم .

 

t11-sabz96

 

 شرکت سیمان زاوه تربت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان منتخب صنعت سبز کشور در سال 96 

امروزه توسعه شهر نشینی ، فقر ، الگوی نامناسب مصرف و انفجار جمعیت بعنوان عناصر سرنوشت آفرین هزاره سوم از یک طرف و مولفه هایی نظیر تغییرات جهانی آب و هوا ،تحلیل لایه ازن ،کاهش تنوع زیستی ، جنگل زدایی و حمل و نقل مواد زائد خطرناک از سوی دیگر ، محیط زیست انسان را دستخوش تغییرات وسیعی نموده است که درنهایت سلامت و هستی جوامع بشری را بشدت مورد تهدید قرار می دهد . لذا بقای بشر در گرو همزیستی مسالمت آمیز انسان با طبیعت است . از آنجایی که نهادینه کردن رابطه بخش صنعت و خدمات با حفظ محیط زیست یکی از اهداف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد این شرکت به جهت پاسداری و صیانت از محیط زیست وتوسعه اقتصادی و اجتماعی خود را بر پایه ارتقاء کیفیت زیست محیطی از نظر شاخص های زیست محیطی بنا نهاده است . در این راستا شرکت سیمان زاوه اقدامات زیست محیطی بسیار متنوعی انجام داده که بر همین اساس بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور در مورخ 97/11/02 در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور دکتر کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDOدر تهران ، مدیر محترم برنامه های زیست محیطی  GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار گردید.

در این همایش که بمنظور تجلیل و تقدیر از صنایع سبز کشور برگزارشد ، جناب آقای مهندس امیر علی توکلی زاده ، مهندس مهدی حقدادی و سرکار خانم مهندس صادقیان مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور شدند . به همت و تلاش مجدانه کارشناسان واحد محیط زیست این شرکت و ارائه و انعکاس فعالیتها و اقدامات شاخص و برجسته به اداره کل و سازمان حفاظت محیط زیست و بررسی اعضاء کمیته و کارشناسان مربوطه باعث گردید این واحد صنعتی  بعنوان  واحد صنعتی سبز کشوری انتخاب گردد. لذا این افتخار بزرگ را به اعضاء محترم هیات مدیره ، پرسنل شرکت سیمان و کلیه همشهریان عزیز تبریک می گوییم . 

 


 

 

انتخاب شرکت سیمان بعنوان صنعت سبز کشور در سال 1395

نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، شریعتمداری وزیر صنعت ،معدن و تجارت ، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDOدر تهران ، مدیر محترم برنامه های زیست محیطی GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار گردید. در این همایش که بمنظور تجلیل و تقدیر از صنایع سبز شد ، نماینده شرکت سیمان زاوه تربت مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور شد . به همت و تلاش مجدانه کارشناسان واحد محیط زیست این شرکت و ارائه و انعکاس فعالیتها و اقدامات شاخص و برجسته به اداره کل و سازمان حفاظت محیط زیست و بررسی اعضاء کمیته و کارشناسان مربوطه باعث گردید این واحد صنعتی  بعنوان  واحد صنعتی سبز کشوری انتخاب گردد.

 


 

bagh1

 

bagh

 

 انتخاب شرکت سيمان زاوه تربت بعنوان مجري نمونه حفاظت مشارکتي و باغدار نمونه

به مناسبت هفته جهاد کشاورزي ، اداره جهاد کشاورزي شهرستان زاوه به پاس گراميداشت اين هفته و تقدير از کشاورزان و توليد کنندگان برتر شهرستاني همايشي در مورخه 1396/11/26 در محل سالن همايشهاي شرکت سيمان زاوه تربت برگزار نمود. با توجه به اقدامات قابل توجه واحد فضاي سبز و محيط زيست کارخانه سيمان زاوه تربت در راستاي احداث باغات مثمر و غير مثمر و پرورش و زاد آوري آهو و قوچ و ميش و غيره باعث گرديد در سال 1396 طي مراسمي که به همين منظور برگزار شد مدير عامل اين شرکت جناب آقاي مهندس توکلي زاده بعنوان مجري نمونه حفاظت مشارکتي و آقاي مهندس حقدادي ( رئيس واحد محيط زيست کارخانه ) بعنوان باغ دار نمونه هسته داران انتخاب و مفتخز به دريافت لوح تقدير از طرف اداره جهاد کشاورزي شهرستان گرديد.

 


 

 

 

با توجه به اقدامات شاخص انجام شده در حوزه محیط زیست ، شرکت سیمان زاوه بعنوان واحد منتخب صنعت سبز در سال 1393 از طرف سازمان حفاظت محیط زیست برگزیده گردید در همین راستا و با حضور دیگر صنایع و خانم دکتر دانش رئیس دانشکده محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد تندیس نمونه سبز به این شرکت اعطا گردید .

 


 

 

 

انتخاب شرکت سیمان زاوه بعنوان صنعت سبز در طی سال 91-1390 از طرف معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست

 


 

 

     

با توجه به گستره حوزه فعالیتهای زیست محیطی و استراتژی مدیران ارشد و بنا به خط مشی سازمان ، مسئولیت اقتصادی با مسئولیت زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی همگرا می باشد لذا بر همین اساس و در راستای ارزیابی مصادیق مسئولیت زیست محیطی سازمان ، گواهینامه تعهد سبز از طرف رئیس انجمن مدیریت سبز ایران در سال 1390 به این شرکت اعطاء گردید.

 

دفتر مرکزی مشهد : بلوار فردوسی-نبش فردوسی 19-جنب بانک سپه -ساختمان سیمان زاوه تربت


telphon
دفتر مشهد : 36303 - 051
کارخانه : 53856000- 051
دفتر تهران : 88609546- 88032159- 021
فروش : 36303 - 051
mail efo1
 53856102 - 36044495 - 051
  1. موقعیت کارخانه
  2. دفتر مشهد
  3. دفتر تهران

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است