ostandar1

ostanar

ostandar2

بازدیداستاندار خراسان رضوی و هیات همراه ازشرکت سیمان زاوه تربت در مورخه 97/12/13

در جریان سفر استاندار خراسان رضوی جناب آقای مهندس رزم حسینی به شهرستان زاوه و باتوجه به انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت به عنوان سرمایه گذار معین، جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در یکی از مساجد شهرستان زاوه برگزار و تفاهم نامه معین توسعه اقتصادی و چندین سند همکاری دیگر باهدف توانمند سازی جوامع محلی فی مابین استاندار خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت سیمان زاوه تربت منعقد گردید. سپس استاندار خراسان رضوی و هیات همراه، جمعی از مدیران کل استان، فرماندار محترم شهرستان، نماینده محترم مردم تربت حیدریه زاوه و مه ولات، امام جمعه محترم شهرستان و روسای ادارات و بخشداران از گلخانه و شرکت سیمان زاوه تربت بازدید نمودند .

گرامیداشت هفته منابع طبیعی از طرف مدیریت کارخانه سیمان زاوه تربت

به مناسبت هفته منابع طبیعی و به جهت اهمیت حفاظت ازطبیعت و همچنین اقدامات بسیارشاخص شرکت سیمان زاوه در راستای توسعه فضای سبز مثمر و غیر مثمر و غیره ، مدیریت شرکت سیمان زاوه (جناب آقای مهندس صبوحی )به همراه کارشناس واحد محیط زیست (آقای مهندس حقدادی)و مسئول واحد روابط عمومی (آقای دانشور )به پاس قدردانی به صورت حضوری به اداره منابع طبیعی شهرستان مراجعه و ضمن تبریک هفته منابع طبیعی،  از زحمات و تلاشهای ریاست اداره منابع طبیعی ( جناب آقای مهندس جمشیدی ) و دیگر کارشناسان آن اداره قداردانی نمودند.  

photo 2019-03-17 10-50-27-min

ترویج فرهنگ حفاظت از طبیعت و محیط زیست با اهداءگلدانهای سیمانی به مشتریان در آستانه بهار98

باتوجه به اهمیت حفاظت از طبیعت و محیط زیست و دیدگاه مدیران ارشد سازمان  و به جهت توسعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست در بین مشتریان و ذینفعان کارخانه و به مناسبت هفته منابع طبیعی ،  واحد بازاریابی و محیط زیست شرکت سیمان بر آن شدند که در همین راستا به تمام نمایندگیهای فروش سیمان و یا مشتریان به صورت حضوری گلدانی از جنس سیمان و گل هدیه نمایند و همزمان دستورالعمل نگهداری و تکثیر آن را آموزش دهند . در همین راستا همکاران واحد کارگاه ساخت تعمیر و نگهداری روابط عمومی محیط زیست و بازاریابی فعالیت حضور داشتند.

 464131009 187039  447814704 409309  435815400 298944

 

 434340805 134421  464016860 265860

 

انتخاب شركت سيمان زاوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد استان براي پنجمين بار

بمناسبت گراميداشت روز جهاني استاندارد شركت سيمان زوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد استان خراسان رضوي در سال 98 انتخاب گرديد .

در مراسمي كه با حضور معاون محترم رئيس سازمان استاندارد ايران ، مدير كل محترم اداره استاندارد خراسان رضوي و ساير مسئولين به همين منظور در روز چهارشنبه مورخ 17 مهرماه در محل دانشگاه فردوسي مشهد برگزار گرديد براي پنجمين سال شركت سيمان زاوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد انتخاب و از سوي اداره كل استاندارد مفتخر به دريافت تنديس و لوح واحد نمونه كيفيت  گرديد .

بي شك اين موفقيت مرهون برنامه ريزي ، مديريت و تلاشهاي شبانه روزي مديريت و پرسنل اين مجموعه مي باشد.

اين موفقيت را به مجموعه مديريت و پرسنل شركت سيمان زاوه تربت و همچنين همشهريان عزيز تبريك عرض نموده و از زحمات كليه همكاران بخصوص مدير و پرسنل محترم واحد كنترل كيفيت كارخانه كمال سپاسگزاري را دارد.

 

دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک گرامی باد 

بر اساس هماهنگیهای بعمل آمده فیمابین شرکت سیمان زاوه و شبکه بهداشت شهرستان زاوه مقرر شد شرکت سیمان زاوه در راستای مسئولیت اجتماعی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعداد 12000 عدد ماسک و همچنین 12000 عدد قوطی مواد ضدعفونی کننده جهت حفظ بهداشت عمومی در اختیار مردم منطقه قراردهد. با توجه به اینکه این موضوع  با روز دوم اردیبهشت ( روز زمین پاک ) مصادف شده بود واحد محیط زیست شرکت سیمان نسبت به درج اصل پنجاهم قانون اساسی با عنوان حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی می باشد همراه با لکوی بازیافت اقدام و شعار مربوطه  بصورت استیکر بر روی تمام قوطیها چاپ و در اختیار عموم قرار گرفت . لازم به ذکر است با این اقدام علاوه بر فرهنگ سازی باعث خواهد شد مجددا قوطیها به چرخه تولید باز گردانده شوند.

 

modir

مصاحبه آقای مهندس محمد رضا توکلی زاده عضو اتاق بازرگانی مشهد در خصوص افزایش قیمت سیمان

با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی در کوره گرانی ، خبرنگار روزنامه خراسان رضوی در شماره 4561 مورخه 99/09/04 در همین خصوص با آقای مهندس محمد رضا توکلی زاده مدیر عامل شرکت سیمان زاوه تربت و عضو اتاق بازرگانی مشهد مصاحبه نمودند. ایشان فرمودند این افزایش قیمت‌ها به جبران افزایش قیمت‌هایی است که باید بین سال‌های 94تا 98انجام می‌شد اما بنا به دلایل مختلف این کار محقق نشد و ما اعتقاد داریم این افزایش‌ قیمت‌ها باید ادامه داشته باشد تا جبران گذشته شود. زیرا امروز قیمت این محصول نمی‌تواند نیاز خطوط تولید سیمان به تجهیزات و ماشین آلات را تامین کند."
"
امروز قیمت هر تن سیمان درب کارخانه به صورت کشوری توسط انجمن سیمان 310 هزار تومان تعیین شده است که با این حساب قیمت هر پاکت 50 کیلویی حدود 15هزار تومان خواهد بود. بنابراین قیمت 22 و 23 هزار تومانی که مصرف کننده بابت هر پاکت سیمان پرداخت می‌کند، هزینه‌های جانبی توزیع و حمل و نقل آن است. ما معتقد هستیم امروز باید قیمت هر تن سیمان حداقل 750 هزار تومان باشد تا هزینه‌های تولید آن را جبران کند."
"
قیمت جهانی هر تن سیمان امروز حدود 70 دلار است اما قیمت هر تن سیمان صادراتی ما امروز حدود 10 دلار است که بر اساس قیمت پایه تولید داخل حساب می‌شود. از سوی دیگر صادر کنندگان ما در بازار هدف با هم رقابت منفی دارند و کشوری مانند افغانستان که عمده مقصد صادرات ما است توان و کشش قیمت‌های جهانی را ندارد."

 

 

 

0001

 

sabz99-2-min

 

sabz99-1-min

 

sabz99-3-min

 انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت بعنوان واحد صنعتی سبز استان در سال 1399

گزارش گر : مهدی حقدادی

 

تاریخ : 1399/12/23

 

به پاس خدمات ارزنده واحد محیط زیست شرکت سیمان زاوه تربت در زمینه حفاظت از محیط زیست ، طی مراسمی که بصورت ویدیو کنفرانس و همزمان با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان حفلظت محیط زیست جناب آقای دکتر کلانتری  در مورخه 1399/12/12 و در محل سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی برگزار گردید لوح سپاسی از سوی بیست و دومین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی ، خدماتی و معدنی کشور توسط مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی جناب آقای دکتر همتی به مدیر عامل شرکت سیمان زاوه تربت جناب آقای مهندس محمد رضا توکلی زاده اهداء گردید .ضمنا و در طی همین مراسم و با هماهنگی انجام شده و به پاس قدردانی از زحمات و تلاشهای یکی از فعالین بنام محیط زیست ایران جناب آقای ابوالفضل جغتایی ، یک دستگاه دوربین عکاسی و یک دستگاه دوربین شکاری که قبلا توسط شرکت سیمان زاوه تربت تهیه گردیده بود توسط مدیر عامل محترم شرکت سیمان زاوه تربت به ایشان اهداء گردید .

 

بدینوسیله و در شروع  سال نوع  این رویداد مهم را به مدیریت محترم عامل ، مدیر محترم کارخانه ، اعضاء محترم هیئت مدیره و کلیه همشهریان گرامی تبریک عرض می نماییم .

 

z4

 

z5

 

z6

 

z7

برگزاری کارگاه آموزش زیست محیطی با موضوع آشنایی با مبانی و قوانین محیط زیست  ویژه دهیاران شهرستان زاوه 

گزارش گر : مهدی حقدادی

 

تاریخ : 1400/10/09

 

 

با عنایت به اهمیت موضوع حفاظت از محیط زیست و به جهت پذیرش مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی ، این شرکت بر آن شد که با هماهنگیهای انجام شده فیمابین کارشناسان و مدرسین اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان زاوه ، از دهیاران روستاهای سطح شهرستان جهت ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست دعوت شود تا درکارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مبانی و قوانین محیط زیست و مدیریت پسماند شرکت نمایند. لذا در همین راستا این کارگاه با حضور دهیاران محترم سطح شهرستان زاوه در محل سالن آمفی تئاتر شرکت سیمان زاوه تربت در روز سه شنبه مورخه 1400/10/07 بر گزار گردید در این کارگاه ابتدا خلاصه ای از مجموعه اقدامات زیست محیطی شرکت سیمان در قالب فایل POWER POINT ارائه و سپس مدرسین جناب آقای مهندس محمد مهدی توکلی رئیس اداره آموزش و مشارکتهای مردمی و آقای مهندس مهدی نوروززاده کارشناس مسئول آب و خاک اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی مطالب ارزنده ای با موضوع مبانی و قوانین محیط زیست و مدیریت پسماند ارائه نمودند . لازم به ذکر است به همین منظور برای افراد شرکت کننده گواهینامه حضور در دوره آموزشی صادر خواهد گردید .

 

 

 

photo 2023-03-14 09-29-37

برگزاری کارگاه آموزش قوانین منابع طبیعی و زیست محیطی ویژه دهیاران شهرستان زاوه به مناسبت هفته منابع طبیعت

 

گزارش گر : مهدی حقدادی

 

تاریخ : 1401/12/23

 

 

با عنایت به اهمیت موضوع حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست این شرکت بر آن شد تا با هماهنگیهای انجام شده فیمابین کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زاوه و به مناسبت هفته منابع طبیعی ، از دهیاران روستاهای سطح شهرستان جهت ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و طبیعت دعوت شود تا درکارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با مبانی و قوانین منابع طبیعی و محیط زیست و اقدامات شرکت سیمان شرکت نمایند.  لذا در همین راستا این کارگاه با حضور دهیاران محترم سطح شهرستان زاوه و بخشدار محترم مرکزی جناب آقای مهندس ترابی در محل سالن آمفی تئاتر شرکت سیمان زاوه تربت در روز شنبه مورخه 1401/12/20 بر گزار گردید.

ابتدا سخنان رهبر کبیر انقلاب در خصوص اهمیت روز نهالکاری و این سنت حسنه پخش گردید و سپس آقای مهندس دهقان ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در قالب فایل پاورپوینت مطالبی در حوزه حفاظت از مراتع و قوانین مربوطه و اهمیت کاشت و داشت نهال ارائه نمودند در ادامه کلیه اقدامات واحد محیط زیست شرکت در قالب فایل پاورپوینت در حوزه حفاظت از طبیعت و محیط زیست در معرض نمایش قرار گرفت .

در پایان و بصورت نمادین تعدادی نهال سرو خمره ای در محوطه کارخانه غرص گردید .  

 

 

مناقصه-1400     آگهی فراخوان مناقصه عمومی  شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد عملیات استخراج (حفاری ، انفجار) و حمل سنگ آهک مورد نیاز کارخانه را به پیمانکار واجد شرایط با توجه به این...
مناقصه-2-99     این آگهی منقضی شده است آگهی فراخوان مناقصه عمومی (نوبت اول) شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد عملیات استخراج (حفاری ، انفجار) و حمل 400،000 تن سنگ آهک مورد نیاز کارخانه را به پیمانکار...
مناقصه-99* این آگهی منقضی شده است*     آگهی فراخوان مناقصه عمومی (نوبت اول) شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد اجرای کلیه عملیات استخراج سنگ آهک و خاک آلویوم معدن، بارگیری و حمل به کارخانه، واقع در...
مناقصه*این مناقصه منقضی شده است*     آگهی فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله‌ای(نوبت اول)   شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد اجرای عملیات حفاری، آتشباری معدن ، بارگیری و حمل ازمعدن به کارخانه ،...


دفتر مرکزی مشهد : بلوار فردوسی-نبش فردوسی 19-جنب بانک سپه -ساختمان سیمان زاوه تربت


telphon
دفتر مشهد : 36303 - 051
کارخانه : 53856000- 051
دفتر تهران : 88609546- 88032159- 021
فروش : 36303 - 051
mail efo1
 53856102 - 36044495 - 051
  1. موقعیت کارخانه
  2. دفتر مشهد
  3. دفتر تهران

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است